Selam Paramanyacılar!

Paramanya olarak etkinliklere ara vermiyor ve tam gaz devam ediyoruz! Şimdiki etkinliğimiz ise 24-28 Kasım arası sürecek olan Melodi ve Bilge adlı karakterlerimizin tek bir kartta buluştuğu, güçlerini birleştirdiği bir etkinlik! Paramanya Melodi Bilge kart nasıl alınır merak ediyorsan doğru yerdesin.

Melodi ve Bilge Karakterlerini Tanıyalım

Melodi bir zar ustası! Bilge ise adeta iflas kraliçesi. Paramanya’da bu iki karakter kartı son seviyelerine ulaştıklarında tek başlarına bile çok güçlüyken bu etkinliğimiz sayesinde tek bir kartta buluşup güçlerini birleştiriyor ve süper güç haline geliyorlar.

Melodi Bilge Kartı Nasıl Alınır?

Melodi Bilge kartına sahip olmak için oyunun ana sayfasından Dükkan’a girmelisin. Kart&Aksesuar kısmından istediğin Etkinlik Kart Paketi’ni alıyorsun. 5’li Etkinlik kart paketini 175 elmas karşılığında, 1’li Etkinlik Kart Paketi’ni de 40 elmas karşılığında alabilirsin.

Aldığın bu etkinlik kartlarının arasından da Melodi & Bilge kartı direkt çıkabilir. Eğer karakter kartı direkt çıkmazsa, paketten çıkan diğer eşyalardan 5 Toka, 5 Taç, 3 kılıç ve 3 çanta da Melodi & Bilge kartını almanı sağlayacak. Böylece S sınıfına ait ve 1. seviye bir Melodi & Bilge kartına sahip olacaksın. Şimdi yapman gereken de bu kartı 25. yani son seviyeye çıkartmak ve sonrasında S+ sınıfına yükseltmek.

Kartınının seviyesini yükseltmek için diğer karakter kartlarını ve toka, taç, kılıç ve çantaları kullanabilirsin. Son seviyeye ulaştıktan sonra da S+ yapmak için bir adet Muhteşem Kanatlar’a sahip olman gerekiyor. Muhteşem Kanatlar’ı da yine Etkinlik Paketi’nden çıkan 10 adet Melodi’nin Tacı eşyasıyla alabilirsin. Sahip olduğun Muhteşem Kanatlar’ı da 25. seviyeye çıkararak Melodi & Bilge Kartını S+ yapmaya hazır hale geleceksin. Artık yapman gereken şey kart birleştirme bölümünden son seviye Melodi & Bilge kartını yine son seviye olan Muhteşem Kanatlar ile birleştirerek 1. seviye bir S+ sınıfa ait Melodi & Bilge hale getirmek!

Maksimum seviyeye getirdiğin bir Melodi & Bilge karakter kartı sana Eşsiz Yetenek olarak %95 ihtimalle saldırılardan ve %35 ihtimalle devralmadan koruma sağlarken, Eşsiz Özellik olarak rakibinin yanından geçtiğinde %90 ihtimalle rakibini 3 kare mesafedeki karene gönderme sağlar. İki hafta süresince geçerli olacak üçüncü bir özellik de rakibin, simgene geldiğinde %75 ihtimalle tuzağa yakalanır. Ayrıca Melodi & Bilgeyi S+ sınıfına yükselttiğinde 200 elmas kazanırsın.

Yeni etkinliğimizi değerlendirmeyi unutma Paramanyacı! Melodi & Bilge kartıyla iyi oyunlar! Yepyeni Paramanya etkinliklerinden ilk önce senin haberin olsun istiyorsan bizi Facebook’tan ve Twitter’dan takip etmeyi unutma! Daha fazla Paramanya rehber yazısı okumak için bizi takipte kal.

İlgili içerikler

Published
Views 150

Comments

No Comments

Leave a Reply