Merhaba Paramanyaseverler, Paramanya’da eğlencenin nabzı daha da artıyor! Yepyeni bir harita ile karşınızdayız. Bu yeni harita ile kazanmak artık daha keyifli.

Oyuncak Kepçesi Ayağınıza Geldi!

Türkiye’deki mobil oyun severlerin tutkuyla oynadığı Paramanya’nın 20 Eylül tarihli yeni güncellemesi ile oyuna yeni bir harita ekleniyor. Yeni Harita Oyuncak Diyarı’nda oyuncular, kepçe ile oyuncak kazanma keyfini Paramanya’ya özgü bir şekilde yaşayacaklar.

Yeni Oyuncak Diyarı Haritası’nda Kazanmanın Sırrı Kepçenin Ucunda!

Panayırlarda, AVM’lerde karşılaştığımız, içindeki çeşit çeşit oyuncaklardan alabilmek için canla başla uğraştığımız oyuncak kapma makinesinin Paramanya versiyonu ile sizlere yepyeni heyecanlar yaşatmaya geliyoruz. Kepçeyi atarak kazandığınız oyuncaklarla rakiplerinize üstünlük kurabilir veya rakiplerinizin bu oyuncakları kazanmasına engel olmak için makineyi sallayabilirsiniz. Oyuncak yakalama makinesinin Paramanya versiyonu ile çok eğleneceksiniz.

Kepçeyi At, Oyuncağı Kazan!

Paramanya Oyuncak Diyarı’nda ilk turda; direkt olarak 3 bina inşa edebilir veya şehir simgesi dikebilirsin. Aynı sıradaki seçtiğiniz bir kareye yine şehir simgesi veya 3 bina dikebilirsin. Ayrıca ilk turda kepçeden belli bir miktarda nakit de kazanabilirsin.
Oyuncak Diyarı Haritası oyununun 2. turunda kepçeden güçlü veya zayıf bomba kazanabilirsin ve rakibini tuzağa düşürebilirsin.3.turda ise kepçeden mıknatıs seçme şansın oluyor. Güçlü veya zayıf mıknatısı elde ederek 2 veya 3 kare uzaklıktaki tüm oyuncuları istediğin kareye çekebiliyorsun.
Altın Kepçe: Oyundaki kanca belli bir süreliğine Altın Kepçe’ye dönüşür. Altın Kepçe kullanarak çekilen her eşya ekstra güçlü olur.

Muhteşem Oyuncak Diyarı Haritası’nda şirin mi şirin oyuncak arabalarla seyahat edebilmek de cabası.
Sallama Özelliği’ni inceleyelim:
Rakibin eşyalarını almaya çalışırken ”SALLAMA” ile engellemeye çalış.
Savunma başarılı olursa eşya düşer.
Her oyunda en fazla 3 kere sallama özelliğini kullanabilirsin.

Mini Oyun: Paramanya Denge Oyunu Nedir?

Blokları inceledikten sonra tekini seç ve çek!
Bloğu çektikten sonra kule yıkılmazsa, kazanırsın ama yıkılırsa kaybedersin!

Paramanya haritalar ile ilgili daha fazlasını okumak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Paramanya’nın yepyeni haritaları ve karakterleri hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz sayfanın sonunda yer alan ikonlara tıklayarak sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın! Şimdi arkanıza yaslanın; nostalji ve eğlence dolu bu maceraya hazırlanın! Bol Paramanya’lı günler dileriz.

İlgili içerikler

Author Paramanya
Published
Views 190

Comments

No Comments

Leave a Reply